Olimpia Smajlaj tregon reagimin epik të moshës së tretë për ‘piercing’

31/05/2020 21:27

Këngëtarja Olimpia Smajlaj ishte e ftuar në studion e emisionit “E Diell”.

Përpos zërit të saj shumë të bukur, Olimpia komentohet edhe për bukurinë e format trupore. Mirëpo po ta shikosh me vëmendje, Olimpia është e apasionuar pas ‘piercing’ dhe në gjymtyrët e saj ka disa të tilla.

Ndërkaq Olimpia zbuloi se personat e moshës së tretë kanë një reagim epik për ‘piercing’ në fytyrën e saj. “Ça i ke ato hekura mi vajzë se ti je e bukur vetë”, i thonë Olimpias të moshuarit.

FOTO GALERI
2/17

Top Channel