Udhëtuesja u kërkon fansave të rikrijojnë në shtëpi fotot e pushimeve të tyre, rezultatet ishin një komedi më vete

30/05/2020 20:14

Të gjithë ata që duan të shijojnë pushimet e tyre duhet të bëjnë fotografi që t’i mbajnë mend për gjithë jetën, nga vendet apo momentet e jashtëzakonshme të botës.

Kështu që ukrainasja Liudas Dapkus, shkrimtare e gazetare udhëtimesh, u kërkoi fansave të saj të internetit të rikrijonin në kushte shtëpie momentet më të preferuara nga pushimet e tyre.

Çuditërisht shumë prej tyre e pritën me sportivitet sfidën dhe u munduan të rikrijojnë momentet e gazetares udhëtuese, dhe disa nga rezultatet ishin mjaft zbavitëse.

Të mëposhtmet, janë disa nga foto që bënë shumë të buzëqeshnin …

FOTO GALERI
1/10

Top Channel