Tapë dhe pa mbathje, fotot e turpshme të dukeshës Kate Middelton

30/05/2020 19:02

Mediat “futen” thellë në jetën e personave publike, dhe kësaj nuk i kanë shpëtuar as  Princi William dhe Kate Middelton, prindër të tre fëmijëve.

Si pjesë e familjes mbretërore jemi mësuar t’i shohim të kuruar dhe me pamje perfekte, por fotot e mëposhtme tregojnë anën ndryshe të dukeshës.

E dehur, pa të brendshme, me veshje provokuese…janë disa nga fotot që publikojnë vazhdimisht mediat britanike, të cilat dukesha do të donte të mos i shihte askush.

Top Channel