Figurat e ekranit televiziv janë pak si spiunët — kjo sepse sidomos femrat janë mjeshtre të ndryshimit të paraqitjes fizike, dhe pjesa më e madhe e kësaj ka të bëjë me stilin e flokëve.

Kristen Stewart e Dua Lipa me flokë ngjyrë portokalli, Willow Smith me kokë të rruar apo Barbie Ferreira me flokë në formë bishti, duket se e dinë këtë më mirë se kushdo tjetër.

Në galerinë e mëposhtme të krijuar nga mediat amerikane ndiqen transformimet e stilit të yjeve, të cilat mund të sjellin ide inovative te publiku i gjerë …

FOTO GALERI
1/23

Top Channel