FOTO ilustruese

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Laç pak minuta më parë, ku mësohet se ka mbetur një person i vrarë me armë zjarri.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po heton për rastin.

Deri më tani nuk bëhet asgjë tjetër e ditur.

Top Channel