Nga Jennifer Aniston nudo, tek Jennifer Lopez mes leopardëve/ Portretet e yjeve dalin në shitje për të luftuar koronavirusin

29/05/2020 19:08

Fotografi amerikan Mark Seliger ka menduar një ide origjinale për të fituar para që më pas do të përdoren në luftën kundër koroanvriusit.

Ai ka vendosur që të nxjerr në ankand, portretet e disa personazheve të famshëm të muzikës apo të kinematografisë.

Në koleksionin e tij përfshihen yje si Jennifer Lopez, Jennifer Aniston, Brad Pitt, apo Tom Hanks, foto këto të realizuara gjatë karrierës së tij të gjatë ku ka punuar për revista të ndryshme si “Rolling Stone” dhe “Vanity Fair”.

Ankandi do të nis me 28 maji deri në 12 qershor.

FOTO GALERI
2/12
Brad Pitt, 2014

Top Channel