Nuk ua ndajnë sytë, njihuni me vajzat më xheloze në botë (FOTOT)

28/05/2020 10:08

Ka shumë përkufizime për xhelozinë. Disa e quajnë “dashuri” përtej kufijve dhe disa të tjerë ndjenjë negative.

Fotot e mëposhtme të sjella nga BrightSide e definojnë më saktë këtë term.

A mundet një qen të ndjejë xhelozi ashtu si edhe njeriu? Shfletoni galerinë dhe do e mësoni …

FOTO GALERI
1/17

Top Channel