Bukuri natyrore, asnjë operacion plastik/ Si dukeshin yjet e viteve ’90 (FOTO)

28/05/2020 14:54

Në ditët e sotme, shumë njerëz përdorin Photoshop dhe aplikacione të tjera kompjuterike për të postuar fotografi të “versioneve më të mira”.

Në të kaluarën, kirurgjia plastike ishte e popullarizuar vetëm midis yjeve të shquar si Michael Jackson, por sot, është një gjë e zakonshme për të gjithë.

Por aktoret dhe modelet në fund të shekullit të 20-të pushtuan botën duke përdorur bukurinë e tyre natyrore.

Ju ftojmë të hidhni një vështrim në fotot që dëshmojnë se gratë në vitet ’90 ishin më të mrekullueshmet në histori!

FOTO GALERI
1/15

Top Channel