Një unazë 14 karatëshe prej floriri dhe diamanti që i ndjeri Kobe Bryant i kishte blerë mamasë së tij në vitin 2013, u shit në ankand për një shumë marramendëse.

Unaza e veçantë u ble dje nga një person anonim prej 206.080 dollarë në ankandin “Goldin” në Los Angeles.

Kujtojmë se Kobe Bryant dhe vajza e tij 13-vjeçare humbën jetën më 26 Janar pas një aksidenti me aeroplan në Calabasas.

Top Channel