Në Golem të rinjtë ‘dynden’ në plazh, vajzat ‘toples’ për të marrë rreze dielli

25/05/2020 17:46

Qytetarët në Golem kanë ‘harruar’ karantinën për pak kohë dhe ditën e  sotme duke përfituar nga temperaturat e larta kanë shkuar në plazh.

LSA ka shkrepur disa foto të veçanta të qytetarëve të Golemit teksa shijojnë freskinë e detit dhe marrin rreze. Në foto shihen edhe disa vajza të cilat kanë zgjedhur që të dalin ‘toples’ për të marrë sa më mirë rrezet e diellit në shpinën e tyre.

Për më tepër ju ftojmë të ndiqni galerinë e mëposhtme. Ndërkohë kryeministri Rama ditën e sotme ka njoftuar që plazhet do të hapen duke nisur nga 10 qershori.

FOTO GALERI
1/20

Top Channel