Pa asnjë pikë makijazhi në fytyrë, ja si duket reperja shqiptare në orët e vona të natës (FOTO)

20/05/2020 11:53

Reperen e njohur, Loredana Zefi, e kemi pare gjithmonë të kuruar në çdo detaj. Por duket se ajo nuk e ka aspak problem që të shfaqet pa make-up.

Mbrëmjen e djeshme, reperja ka postuar në “Instastory” një video ku shfaqet shumë natyrale teksa qëndron në shtëpinë e saj.

Duhet thënë se edhe pse pa asnjë pike makijazhi, Loredana duket mjaft bukur.

Reperja po e kalon karantinën në shtëpinë e saj në Zvicër bashkë me Hanën e vogël dhe nënën e saj.

FOTO GALERI
1/16

Top Channel