Dilemës së fansave të Malumës, dhe tifozëve të Neymar Jr, i erdhi fundi!

Modelja bukuroshe Natalia Barulich, ish-e dashura e këngëtarit, ka konfirmuar romancën me yllin e PSG.

Vetëm pak minuta më parë, 28 vjeçarja ka publikuar një foto krahë futbollistit, që do të jetë gjithashtu edhe në kopertinën e prestigjozes “GQ” në Paris.

“Bonnie dhe Clyde,” shkruan Natalia në postim, duke krahasuar lidhjen me Neymar me çiftin ikonik.

Top Channel