Presidenti i Republikës Ilir Meta teksa ka postuar një foto të disa të rinjve në protestë, shkruan se janë pasuria më e madhe dhe bën thirrje për të mos u provokuar nga talebanët.

“Rinia e Shqipërisë, pasuria jonë më e madhe! Mos u provokoni nga Talebanët! Demokracia do Triumfojë! Me qetësi dhe dashuri për Shqipërinë! ??”, shkruan Presidenti.

Top Channel