Temperaturat ditët e fundit kanë qenë disi të larta dhe nuk kanë munguar as pushus nëpër plazhe edhe pse jemi në situatë të pazakontë për shkak të pandemisë Koronavirus.

Ditën e sotme edhe pse temperaturat kanë qenë të larta, deti në Golem nuk ka qenë shumë i qetë.

 

FOTO GALERI
1/11

Top Channel