Erë dhe dallgë të forta, por çiftet e reja shijojnë diellin në plazhin e Golemit (fotot)

07/05/2020 15:46

Dita e sotme dhe pse me diell, është karakterizuar nga era e fortë gjë e cila ka bërë që në bregdetin e Durrësit të këtë dallgë të mëdha.

Megjithatë disa çifte të rinj kanë zgjedhur që të shijojnë diellin buzë detit në Golem.

Për më tepër ju ftojmë të ndiqni galerinë e mëposhtme nga Golemi.

FOTO GALERI
1/15

Top Channel