Sërish lëkundje në Durrës/ Sa ishte magnituda e tërmetit mbrëmjen e djeshme

23/04/2020 09:36

Një tërmet me magnitudë 3.1 është ndjerë mbrëmjen e djeshme në Durrës,.

Epiqendra e lëkundjeve sizmike ishte 18 kilometra në perëndim të Tiranës dhe 5 kilometra në juglindje të Shijakut.

Thellësia raportohet 10 kilometra e ndërsa lëkundjet janë regjistruar në orën 22:08.

Top Channel