Kush ra në dashuri i/e pari/a? Kush është më i bezdisshëm kur është i/e uritur? Ku është më i/e llastuar? Këto, e shumë pyetje të tjera i është përgjigjur multi-milioneri Philipp Plein në TikTok së bashku me të dashurën e tij pasi e detyroi kjo e fundit.

Dizenjuesi gjerman dhe bukuroshja Lucia Bartoli kanë vënë në “provë” dashurinë e tyre përmes sfidës me sy mbyllur.

42 vjeçari i ka “nxjerrë” të gjitha sheshit, duke treguar se është ai që ka higjenë më maksimale, e do më shumë partneren se sa ajo, e se dëshiron të martohet e të ketë fëmijë sa më shpejt.

Plein zbuloi gjithashtu se është Lucia ajo që gënjen më shumë, e se kur atë e zë alkooli është Philipp ai që kujdeset për të.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Philipp Plein (@philippplein) on

FOTO GALERI
1/40

Top Channel