Reperi i njohur Lyrical Son ishte pjesë e “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, nga ku tregoi rutinën e këtyre ditëve krah të shoqes dhe dy vajzave të tyre.

Për herë të parë ai rrëfeu se bashkëshortja, Gresa, kishte pasur komplikacione gjatë shtatzënisë së dytë dhe mjekët i kishin thënë të abortonte.

“Gjithë doktorët ku shkuam për kontroll, na sugjeruan të abortonte, në kontrollin e fundit mjeku tha që kjo ishte punë e Zotit dhe jo e mjekësisë. Është mrekulli e Zotit që Erika sot është 1 vjeç e katër muaj”, sqaroi ai.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Top Channel (@topchannelalbania) on

FOTO GALERI
1/11

Top Channel