Të veshur me sportive, Princ Harry dhe Dukesha Magle Markle janë fotografuar së bashku teksa shëtisin qentë e tyre në rrugët e Los Angelesit.

Dukesha e Sussex e veshur me sportive dhe me një maskë blu mbi fytyrë është parë krahë Princ Harryt, gjithashtu i pajisur me maskë, për herë të parë që kur çifti janë transferuar atje.

Meghan, 38 vjeç dhe Harry, 35 vjeç, u vunë re duke shëtitur dy qentë e tyre në qytet.
Të dy kanë ndjekur rregulloret e reja të Kalifornisë Jugore, të cilat kanë bërë që veshja e maskave të fytyrës të jetë e detyrueshme në betejën kundër Covid-19.

FOTO GALERI
1/12

Top Channel