Në fillim vjen dashuria, pastaj Coachellla, e më pas ndarja?! Të paktën kjo duket si receta e prishjes së lidhjeve të çifteve të famshme.

Duket se festivali ikonik sa i paharrueshëm e argëtues që është, mund të kthehet edhe në një “mallkim” për të dashuruarit.

Nga Kylie Jenner me Tyga, Selena Gomez dhe The Weeknd e deri te Taylor Swift me Calvin Harris, këto janë disa çifte që kanë shkuar në Coachella para se t’i jepnin fund romancës së tyre:

FOTO GALERI
1/21
KYLIE JENNER & TYGA

Top Channel