Një video shokuese është përhapur së fundmi ku shihen disa fshatarë kinezë që ndezin fishekzjarre dhe duket se festojnë faktin që SHBA ka arritur më shumë se 100,000 raste infeksionsh me koronavirus.

Pamjet janë shpërndarë gjerësisht në Twitter and Facebook dhe më sa duken janë përfaqësia e një fshati që del para një pankarte të kuqe ku me shkronja e verdha shkruhet “Urime SHBA për arritjen e më shumë se 100,000 rasteve me koronavirus!”

Parrula më tej shkruan: “E dua Kinën! Rezistoji Shteteve të Bashkuara!”

FOTO GALERI
3/3

Top Channel