Monika Kryemadhi poston video nga karantina: Duke larë enët dhe duke bërë pompa

24/03/2020 17:18

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi, ka postuar në instagram një video ku tregon se si po e kalon karantinën.

Ajo ka nisur një sfidë që të bëjnë të njëjtën gjë duke nominuar Olti Currin, Fiori Darsha, Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj.

Monika pasi përfundon larjen e enëve nis të bëjë pompa duke bërë 20 të tilla.

 

Top Channel