Mërzitet në izolim, ylli i reality show zhvishet dhe poston foto në Instagram

24/03/2020 18:37

Ylli i reality show britanik, Chloe Ferry, ashtu si shumë të tjerë mezi pret të mbarojë karantinimi nga pandemia e koronavirusit.

Bukuroshja 24 vjeçare ka gjetur një mënyrë për të hequr mendjen nga Covid-19. Chloe e ka mbajtur veten të zënë duke postuar foto tepër seksi në Instagram.

Sot, ajo publikoi foto vetëm me të brendshme nga shtëpia e saj.

FOTO GALERI
2/5

Top Channel