Ndalimi i lëvizjes së lirë pas orës 10:00, policët ndalojnë djaloshin patriot

19/03/2020 11:01

Policia ka dalë sot për patrullim pas urdhrit të dhënë për ndalimin e lëvizjes së lirë pas orës 10 të mëngjesit.

Në patrullim e sipër, policia ka ndaluar në rrugë një djalë i cili nuk ka hezituar të bëjë dhe shqiponjën siç duket nga fotot e siguruara nga Top Channel.

Djali mësohet se ka qenë duke bërë vrap ndërkohë.

FOTO GALERI
1/3

Top Channel