Koronavirusi, si praktikohet 41 vjeçarja seksi të mos prekë fytyrën (FOTO)

19/03/2020 17:43

“Duke praktikuar distancimin social dhe duke tentuar të mos prek fytyrën,” kështu shkruan Nicole Scherzinger në postimin më të fundit në Instagram.

Këngëtarja 41 vjeçare ka “ngritur temperaturat” edhe gjatë izolimit të saj, me dy fotot e nxehta ku shfaqet e veshur me kostum lëkure.

Duket se ylli i “The Pussycat Dolls” ka ditur si të qëndrojë pozitive në mes të pandemisë së koronavirusit, duke kënaqur edhe 4.4 milionë ndjekësit e saj në Instagram.

FOTO GALERI
3/9

Top Channel