Nëse po vrisnit mendjen se si po i kalon Demi Rose ditët e izolimit gjatë pandemisë së koronavirusit, mos u shqetësoni fare!

Modelja britanike ka gjetur partneren e saj të karantinës dhe po ja kalon më së miri.

Bëhet fjalë për Kinsey, bukuroshen bjonde, me të cilën ka publikuar një foto tepër të nxehtë në Instagram, ku shfaqen të dyja nudo në shezlone, duke marrë rreze dielli në oborrin e një vile.

“Partnerja e karantinës,” shkruan Demi në postim.

Top Channel