Kostumet e nxehta dhe të shfrenuara në Instagram që nga Kendall Jenner deri tek Cecila Rodriguez

17/03/2020 12:24

Me prerje të vogla, seksi dhe të magjishme VIP shfaqin trupat e tyre falë veshjeve të plazhit

Harrojini veshjet elegante me një copë, detajet dhe xhevairet, veshjet e plazhit të këtij viti janë të egzagjeruara. Falë vitrinës në Instagram dhe trupave të mrekullueshëm modelet e reja kanë marrë shumë klikime. Mbase shumica e njerëzve qëndrojnë në shtëpi me telefonin në dorë duke ëndëruar jetën e dikurshme jashtë.
Ja sfilata që nga Kylei Jenner, Francesca Sipriani, Cihara Ferragani, Emily Ratajkowski apo JL.

FOTO GALERI
1/21
Belen Rodriguez bikini Me Fui

Top Channel