Aplikoni tani/ MSH: Çdo kush që mendon se mund t’i japë një dorë sistemit shëndetësor të na bashkohet

14/03/2020 16:40

Ministria e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu nëpërmjet një thirrjeje në “Facebook” u është drejtuar mjekëve dhe infermierëve si dhe studentëve të mjekësisë.

Ajo shprehet :

Çdo kush që mendon se mund t’i japë një dorë sistemit shëndetësor është i lutur që të bashkohet një herë e më parë.

Sepse sa më parë të veprojmë aq më shpejt do të mund t’i rikthehemi normalitetit.

 

 

Top Channel