Teksa Italia vazhdon të luftojë përmbajtjen e epidemisë së koronavirusit të ri që ka përfshirë si të famshëm e të zakonshëm, shumë prej tyre po e shpërndajnë eksperiencën me komente dhe foto në rrjetet sociale.

Por koronavirusi nuk bën dallim dhe përtej situatës së vështirë të epidemisë, në sy bie ndryshimi i fytyrës së atyre që jemi parë ti shohim gjithmonë të bukur e të shkëlqyeshëm, ne njerez te zakonshem qe nuk kane ndryshim nga te tjeret … ndoshta kjo mund te kthehet ne nje moment reflektimi per te gjithe ne …

FOTO GALERI
1/5

Top Channel