Albin Kurti njofton konferencë të jashtëzakonshme pas takimit me Thaçin

13/03/2020 17:12

Kryeministri Albin Kurti ka dalë pas dy orësh nga takimi me presidentin Hashim Thaçi.

Kurti iu ka thënë shkurt mediave se duhet shkojë urgjentisht në kryeministri si dhe ka paralajmëruar një konferencë të jashtëzakonshme.

Nuk bëhet e ditur se për çfarë është thirrur kjo konferencë, por që pritet të mbahet pas gjysmë ore.

Top Channel