Paige Spiranac (26), një lojtare e golfit, është bërë me famë botërore, me mbi 2 milionë ndjekës në rrjetet sociale.Pamja e saj tërheq shumë burra, dhe njëri prej të dashurve të saj postoi foton e saj nudo pas ndarjes.

“Ishte e tmerrshme të merreshin mesazhe dhe foto të tilla. Jam ndjerë e prekshme”, tha Spiranac e tronditur.Ajo shpjegoi takimin me ish-të dashurin, i cili shpërndau foton.

“Kur i thashë se nuk mund të besoja se ai e bëri atë, më tha: ‘Ti je vendi që më dërgoi këtë. Ju e meritoni këtë”.Me kalimin e kohës, gjërat u përkeqësuan dhe Spiranak pranon se ishte në stres të vazhdueshëm.

“Do të zgjohesha duke menduar se në cilin tabloid do të lexoja sot për veten time. Unë isha e stresuar që ky njeri do të mund të postonte diçka tjetër”, u shpreh ajo.Por, gjithë këtë e tejkaloi duke pozuar nudo për Sports Illustrated.

“Unë isha plotësisht lakuriq dhe ky ishte momenti më i mirë i jetës sime. U ndjeva e fuqishme dhe ky ishte momenti që rimora kontrollin e trupit tim,” tha Spiranac.

FOTO GALERI
2/19

Top Channel