Kryeministri Edi Rama dhe ministria e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu kanë bërë me dije se të gjitha lokalet në Tiranë dhe Durrës do të mbyllen.

Kësaj mase i është bashkuar edhe bashkia e Elbasanti ku Policia e Shtetit, FNSH dhe policia bashkiake janë në terren për të evituar çdo lloj grumbullimi.

Deri më tani në vend kemi 15 raste, ku një grua ka humbur jetën.

FOTO GALERI
2/11

Top Channel