Foto ilustruese

Mesditën e sotme, rreth orës 12:21, te Kopshti Zoologjik, në trotuar, është gjetur i pajetë një 79-vjeçar.

Bëhet fjalë për shtetasin me iniciale SH. A.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe vijon punën për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes. Nga këqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune dhe paraprakisht dyshohet se vdekja ka ardhur nga shkaqe natyrale.

*Lajmi mbetet në përditësim

Top Channel