Nga një informacion paraprak, policia e Durrësit bënë me dije se një person është gjendur i vdekur në afërsi të rrugës dytësore Fllakë-Sukth.

Shtetasi E.K., 44-vjeç është gjendur pa shenja jete rreth orës 13:15 në Fermë Sukth dhe nga kqyrja paraprake bëhet me dije se nuk janë konstatuar shenja dhune.

Durrës/Informacion paraprak

Më datë 10.03.2020, rreth orës 13:15, në Fermë Sukth, është gjetur i vdekur në afërsi të rrugës dytësore Fllakë-Sukth shtetasi E.K.,44 vjeç.

Nga kqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes.

Top Channel