Luana Vjollca nuk e di ç’do të thotë të ndalesh, “zotëron” sërish Instagramin! (FOTO)

09/03/2020 19:10

Pikërisht kur menduam se nuk kishte ku të shkonte më mirë, Luana Vjollca na la sërish pa fjalë.

Pasi “çmendi” Instagramin tre ditë më parë me setin fotografik tepër seksi, e veshur me të zeza e flokë brunë, dhe i surprizoi të gjithë me skenën gjigante e përgatitjet për “Take Me Out Albania”, moderatorja e famshme ka “ndezur” prapë rrjetin social.

Autorja bukuroshe ka publikuar foto të reja, këtë herë mbi një lisharëse.

Luana, e cila padyshim po “zotëron” për ditë me radhë Instagramin, ka lënë të kuptohet përmes komenteve se bëhet fjalë për një këngë të re, që mund të jetë rap.

Top Channel