Momentet më të nxehta të Pamela Anderson në Baywatch, nga dushet me avull te vrapimet joshëse në plazh

29/02/2020 16:54

Pamela Anderson u bë një sukses i menjëhershëm në rolin e C. J Parker në serilin Baywatch 30 vite më parë, për skenat e saj sensacionale seksi, që prej dusheve me avull te vrapimi i famshëm në plazh.

Bjondia bukuroshe u bë shpejt e njohur si roja e plazhit C. J Parker, me emër të plotë Casey Jean Parker që prej episodit të parë në 1992 dhe pesë sezonet që vijoi.

Fansat e vjetër të Pamelës nuk e harrojnë kurrë vrapimin e saj simbolik me xhiro të ngadalësuara në rërën e plazhit.

Ja disa nga momentet e saj më të famshme në serial;

FOTO GALERI
1/5
Nje nga skenat me te nxehta eshte zvarritja e saj e ngadalshme ne rere duke pozuar per fotografin

Top Channel