Rita Ora nuk është trembur ndonjëherë të shfaqë asetet e saj dhe sigurisht nuk ka hezituar as një ditë më parë teksa këngëtarja 29-vjeçare duket se nuk kishte gjë tjetër për të veshur përveç një bluze krejtësisht transparente, duke dalë për darkë në West HollyWood.

Ajo nuk kishte veshur asgjë poshtë bluzës së hollë të metaltë nga ku dukeshin tërësisht pjesët private të sipërme.

Duke mos lënë asgjë për imagjinatën këngëtarja e hitit ‘Body on Me’ u sigurua që të gjithë sytë të ishin te ajo teksa lëpinte buzët ndaj fotografëve me veshjen e rrezikshme.

Për të kompletuar look-un Rita mbante çizme të gjata deri në gju, stil ‘Western’.

FOTO GALERI
1/3

Top Channel