Nëna nga e gjithë bota raportohet se janë frymëzuar nga pamjet në bikini të trupit të tonifikuar të Jennifer Lopez për të treguar pa frikë e me krenari format e tyre.

Lopez, 50 vjeçare nënë e dy fëmijëve, habiti 115 milionë fansat e saj me një selfie në bikini të bardha, të cilën këngëtarja e hitit ‘Jenny From The Block’ e kishte komentuar: “E relaksuar dhe e rikarikuar.”

Fotoja kishte marrë më shumë se tetë milionë ‘like’ teksa njerëzit lavdëronin formën sensacionale të J-Lo.

Duke ndjekur shembullin e saj në Instagram e Twitter, gra, nëna e gjusghe të reja nisën të zhvisheshin për treguar besim te trupi i tyre, me sloganin “Nëse e bën J-Lo, mund ta bëj edhe unë”.

FOTO GALERI
1/9

Top Channel