Laura vjen nga Italia për këtë festival. Atje ajo punon si këngëtare dhe balerinë.

Kjo është eksperienca e parë e saj me një këngë në shqip.

Kënga do pasohet me një klip. Ajo këndoi një këngë me motive italiane pasi mendon që është zhanri që i shkon më shumë.

FOTO GALERI
1/6

Top Channel