Një aksidenti i rëndë ka ndodhur në fshatin Çekrez në Gramsh ku humbën jetën 2 persona dhe u plagosën 8 të tjerë.

Mësohet se të plagosurit janë dërguar për në Spitalin Ushtarak ku dy prej tyre janë në gjendje të rëndë. Automjeti ishte me sirianw ku mendohet se ato kanë ardhur nga Korça në drejtim të Gramshit përmes rrugës së Moglicës.

Më poshë do keni edhe foto nga vendi i ngjarjes.

FOTO GALERI
2/8

Top Channel