Ky është momenti kur një grup burrash krijuan trafik në një ndalesë në një rrugë të ngjeshur në Londër, në mënyrë që të mund të pozonin një selfie para super makinave të tyre.

Të katër burrat u vërejtën duke dalë nga një Lamborghini Aventador dhe tre Audi në Rrugën Qarkore Veriore A406 në lindje të Londrës dje pasdite.

Ata u panë në këmbë në mes të trafikut të zënë duke fotografuar veten e tyre me telefonat e tyre.

FOTO GALERI
1/4

Top Channel