Lizzo habiti të gjithë me veshjen minimale të lëkurës teksa performoi në skenën e Brit Awards të martën mbrëma megjithëse nuk fitoi asnjë çmim.

31 vjecarja ishte nominuar për çmimin e artistes më të mirë ndërkombëtare pas sukseseve me këngët ‘Truth Hurts’, ‘Juice’ dhe ‘Good as Hell’ por dha një shfaqje për t’u mbajtur mend.

Bashkë me shumë kërcimtare mbështetëse ajo bënte lëvizjet e saj energjike teksa njihet si një nga ikonat e ndërgjegjësimit pozitiv për trupin.

FOTO GALERI
1/5

Top Channel