“Jam krijesë e seksit”/ Vajza e regjisorit të famshëm, një yll pornografie: Babai më mbështet!

19/02/2020 17:43

Vajza e regjisorit të famshëm, Steven Spielberg, ka nisur një karrierë të re në industrinë e pornografisë dhe shprehet se babai i saj e mbështet atë!

Në një intervistë ekskluzive për “The Sun”, Mikaela Spielberg, 23 vjeç, e cila u birësua nga regjisori legjendar Steven Spielberg dhe bashkëshortja e tij Kate Capshaw, tregoi se si ajo tashmë ka filluar vetë të prodhojë video porno – dhe thotë se do të dëshironte një punë si balerinë në një klub striptizmi sapo ajo të marrë licencën si punonjëse seksi.

Mikaela, e cila flet rregullisht me prindërit e saj u shpreh se në lidhje me këtë, ata ishin “çuditur pa masë” por nuk ishin “të mërzitur”.

“Nëse bëj këtë lloj pune, ndihem sikur jam në gjendje t’i ‘kënaq” njerëzit e tjerë, dhe kjo është diçka pozitive pasi nuk është një mënyrë që më bën të ndjehem e dhunuar”, shprehet ajo për “The Sun”.

Mikaela, zbuloi “karrierën e saj” të re në mediat sociale në fillim të këtij muaji.

FOTO GALERI
2/10

Top Channel