Video/ Bledi Asllani vjen në Jeho dhe një ditë do të bëhet si Getoar Selimi

17/02/2020 17:46

Bledi Asllani vjen nga Italia për të marrë pjesë në Jeho, konkurron në zhanrin Hip Hop RNB.

Ka idhull Getoar Selimin dhe do që një ditë të bëhet si ai.

Top Channel