Kylie ka ndryshuar ngjyrën e flokëve të saj, duke hequr dorë nga flokët e zinj dhe ju do t’a adhuroni!

Në një foto të publikuar në “Instagram”, ajo shfaqet me flokët me fije në një ngjyrë më të hapur gati në lajthi. Ky ka qenë look-u, që bukuroshja 22-vjeçare ka zgjedhur për festën e Shën Valentinit, e cila e priti single këtë 14 shkurt!

FOTO GALERI
1/16

Top Channel