Gruaja që kërkon të ketë ‘vaginën më të shëndoshë të botës’ ka publikuar së fundmi fotot e saj kur ishte e re, para operacioneve kozmetike që kanë transformuar trupin e saj.

Mary Magdalene ka 229,000 ndjekës në Instagram, dhe shpërndau fotot krahasuese për të treguar ndryshimet në pamjen e saj.

Modelja 24 vjeçare e Instagram ka treguar më parë se adhuron të duket si një “kukull e fryrë” dhe se dëshiron të ketë “vaginën më të shëndoshë në botë”.

Kjo ka bërë që ajo të shpenzojë një total prej 100,000 dollarë në kirurgji plastike që prej moshës 21 vjeçare.

Mary jeton në Toronto dhe pranon se gjatë operacioneve në vendet intime thuajse ka humbur jetën prej komplikacioneve.
Ajo ka fryrë gjithashtu të pasmet, gjoksin, buzët si i ka kombinuar këto me tatuazhe të shumta e pirsing.
Dhe rezultatet duket se impresionuan fansat: “Wow, Çfarë transformimi! Bravo vajzë!” shkruante një prej tyre.

FOTO GALERI
1/3

Top Channel