FOTO dhe VIDEO +18 në profilin e këngëtares në ‘Facebook’, Klea Huta kërkon ndihmën e të gjithëve: Më ndihmoni…

13/02/2020 16:31

Facebook-u i këngëtares së njohur Shqiptare, Klea Huta është hakuar dhe në të janë postuar video të pa përshtatshme +18.

Këngëtarja ka kërkuar ndihmën e të gjithëve me anë të një postimi në Instagram ku u kërkon fansave që t’i bëjnë bllok faqes në ‘Facebook”.

“Miq dhe fansa të mi, sot në orën 10:00 më kanë hakuar fan pagen e Facebookt, më vjen shumë keq që po ndodh kjo.

Kush më ndihmon me dikë që i njeh këto hakime që ta mbyll sa më parë”, shkruan këngëtarja e njohur në Instastory.

 

FOTO GALERI
1/5

Top Channel