Aktorja 24 vjeçare Go Soo Jung, ka ndërruar jetë pasi vuante nga një sëmundje kronike.

Ajo ishte një ndër aktoret më të njohura në Kore, ku famën e mori në serialin Goblin që u transmetua në vitin 2016.

Sipas një njoftimi bëhet me dije se ajo ka ndërruar jetë më 7 shkurt dhe është varrosur më 9 shkurt teksa vetëm ditën e sotme është bërë publik lajmi.

 

 

FOTO GALERI
1/9

Top Channel