Një pronar pike karburanti po përpiqet të ruajë liçencën e biznesit të tij pasi ishte duke parë skenën porno që po xhirohej brenda dyqanit të tij Milwaukee të SHBA.

Kulwant Dhillon qëndroi prapa banakut të tij dhe nuk lajmëroi policinë për sjelljen imorale që po shpalosej, ndërsa një nga punonjësit e tij madje po e xhironte dhe me celular.

Video e regjistruar në 2018 me aktorë amatorë u postua në rrjetin PornHub, por zyrtarët dhe qytetarët në Milwaukee, ishin të revoltuar dhe kërkuan mbylljen e dyqanit famëkeq.

“Ishte dhe pronari, ai ishte aty, po kënaqej duke parë,” tha një qytetar në rrjetin Fox 6. “Ai as nuk e mori telefonin dhe nuk thirri policinë.”
Mediat thonin se aktori amator porno Frederick Allen, e kishte kthyer në traditë realizimin e skenave të seksit në vende publike të Milwaukee.

FOTO GALERI
1/4

Top Channel