Khloe Kardashian dukej mahnitëse ndërkohë që pozon e veshur me një fustan të bardhë, rrugës për në festën e Beyonce dhe Jay-Z.

Ajo “ngre” temperaturat me këtë pamje rrëzëllitëse dhe mahnit 104 milionë fansat e saj.

Për më tepër ndiqni fotogalerinë…

FOTO GALERI
1/11

Top Channel